سوالات متداول

بک لینک چیست ؟ 
برای اینکه در نتایج گوگل سایت شما صعود کند ، علاوه بر مسائل داخلی سایت از جمله سئو و بهینه سازی کد ها ، شما نیاز به حمایت خارجی سایت و حمایت سایت های دیگر دارید که ، گوگل بواسطه سایت هایی که در حال حاضر رتبه و جایگاه خوبی دارند ، به سایت شما امتیاز دهد ،
به عنوان مثال ، شما در نظر بگیرید ، سایتی مثل اندروید کده که 6 سال سابقه و قدمت و بالای 30 هزار بازدید و صد هزار ایندکس گوگل داره ، سایت شما رو لینک میکنه ، اتفاقی که می افتد به این صورت است ،
چون سایت اندرویدکده تایید شده گوگل هست ، هنگامی که ربات های گوگل مشاهده میکنند که به سایت شما لینک داده شده ، در همان کلمه کلیدی ، لینک داده شده ، امتیاز میگیرد ، هنگامی که این امتیاز ها از سایت های رقیب بیشتر شد ، شما از سایت  های رقیب در گوگل بالاتر قرار میگیرید ،
پس شما هرچه از سایت های خوب بیشتر بک لینک بگیرید ، بیشتر در نتایج گوگل  صعود خواهید کرد ،
امتیاز ها رو کجا میتونید مشاهده کنید ؟
امتیاز هایی که از بک لینک میگیرید رو میتونید در قسمت Links to Your Site  گوگل وبمستر سایتتون مشاهده نمایید .
آیا بک لینک به سایت ضرر میزند؟ 
 
شما هر لینکی که برای سایتتون فعال کنید ، یا با توجه به امتیاز هایی که میگیرید ، از رقبا پیشی میگیرید ، یا امتیازی از لینک ها نمیگیرید ، و صعود نمیکنید ،
در هیچ حالتی شما افت نمیکنید ،
اگر با استفاده از بک لینک ، سایتی افت پیدا میکرد ، خب شما رقبا رو با سایت های هر چند ضعیف لینک میکردید و رقبا افت میکردند ، عملا این اتفاق نمی افتد
 
 
چند کلمه کلیدی انتخاب نمایم ؟
به تعداد سایتهایی که هستند مثلا پکیج دوم که 9 عدد سایت هست شما 9 لینک میتوانید در سایت ها قرار بدید ، منتها هرچقدر فوکوس یا تمرکز رو یک کلمه بیشتر باشد نتیجه بهتری میگیرید .
مثلا 9 تا سایت رو کلمه کلیدی ” کاشت مو ” لینک شوند ، بهتر نتیجه میدهد تا 9 تا کلمه کلیدی ،
 
 
بک لینک یا رپرتاز ؟ 
 
درصورتی که هدف شما صعود در نتایج گوگل است ، ما بک لینک را پیشنهاد میکنیم ، در رپرتاژ شما لینک دایمی از سایت میگیرید منتها از یک صفحه سایت
ولی در بک لینک شما از تمام صفحات و ایندکس های اون سایت بک لینک میگیرید ، و با توجه به بروز شدن سایت ، لینک های شما هم بروز میشود و امتیاز بیشتری میگیرید،
ما رپرتاژ را برای معرفی محصول یا صعود یک مطلب از سایت پیشنهاد میکنیم .
کدوم پکیج را انتخاب کنم ؟
پکیج یک و دو  و سه به ترتیب قدرتمند هستند ینی پکیج سوم قوی ترین پکیج می باشد ،
هر چه کلمه کلیدی شما سخت تر و رقابت بیشتر باشد باید پکیج قوی تری انتخاب نمایید .
به طور مثال برای کلمه خرید قهوه سبز ، با پکیج دوم هم به صفحه اول خواهید رسید ولی مثلا برای کلمه خرید ماشین ، پکیج همه سایت ها به شما کمک میکند .
بک لینک ، تقلب یا معجزه ؟ 
هیچ کدام ، بک لینک یکی از چند فاکتور مهم گوگل برای رده بندی هست ، درصورتی که شما از بک لینک های خوب استفاده کنید حتما نتیجه مثبت آن را خواهید دید ، همانطور که در این سالها مشتریانی داشتیم که رتبه یک گوگل شدند آنهم در کلمات خیلی پرسرچ و هرماه سفارش خود را تمدید میکنند ، انشالله که شما هم از مشتریان ثابت ما خواهید شد ،
بالا آمدن سایت شما و رونق بیزنس شما ، هم به نفع شماست هم ما ، پس تلاش ما ارائه کیفیت خوب به مشتریان عزیز است .
تخفیف چه میشود ؟ 
برخلاف تمام سایت های مشابه فروش بک لینک که بر روی یک سرور 50 تا سایت بالا اوردند، اکثر سایت های ما مستقل فعالیت میکنند و قدیمی هستند و با ما همکاری دارند ،به همین دلیل قیمت ها مقطوع است ،
برای سفارش های 3 ماهه 15 درصد تحفیف در نظر گرفته شده است ،
 
 
 
کیفیت کارا همکارای شما به چه صورت است ؟ 
 
جدیدا مشاهده شده ، که همکاران ما در گوگل تبلیغ میدهند ، و سایتشون در صفحه اول گوگل نیست ، این قضیه خیلی سادس ،
سایتی که نمی تواند سایت خود را به صفحه اول گوگل بیاورد چگونه سایت شما را قرار است صفحه اول بیاورد ؟ !!!
میهن بک لینک فقط با گرفتن لینک از سایت های پکیح همه سایت ها ، در صفحه اول گوگل قرار دارد ،
پیشنهاد های خیلی زیادی از طرف همکاران برای گذاشتن بک لینک برای انان داشتیم که با توجه به سیاست کاری خود مایل نبودیم ،
 
 
امکان تغییر لینک ها می باشد ؟ 
 
بله درصورتی که شما خواهان تغییر لینک به هر دلیلی بودید امکانش هست .
 
پس از منقضی شدن لینک ها چه اتفاقی می افتد ؟ 
پس از منقضی شدن لینک ها ، سیستم به شما پیام و ایمیل ارسال خواهد کرد ، تا لینک ها را تمدید نمایید ، در صورتی که مایل به تمدید نباشید ، لینک ها شما حذف خواهد شد ، و شما در نتایج گوگل به جای اول باز خواهید گشت .

لینک خارجی چیست ؟ External Links

 

لینک خارجی چیست ؟

لینک های خارجی در واقع هایپرلینک هایی ( hyperlinks ) هستند که به هر دامنه­ ی هدفی می ­توانند اشاره کنند به غیر از دامنه ­ای که لینک در آن وجود دارد ( منبع : (source))

 

به طور کلی اگر وب سایت دیگری به شما لینک کند, لینک آن برای وب سایت شما یک لینک خارجی به شمار می آید. به همین ترتیب اگر شما به سایت دیگری لینک ایجاد کنید, لینک شما برای آن سایت یک لینک خارجی به حساب می آید.

نمونه کد

<a href=”http://www.external-domain.com/”>Link Anchor Text</a>

 

فرمت مطلوب

از کلمات کلیدی توصیفی در انکرتکست استفاده کنید که بیان گر موضوع متن یا هدف متن باشد. لازم نیست هر بار از کلمات کلیدی یکسان استفاده کنید – در حقیقت باید سعی کنید تنوع کلمات کلیدی که در انکر تکست استفاده می کنید را بیشتر کنید که متن را برای کاربران – و هم چنین موتور های جستجو –  با ارزش تر و کاربردی تر سازد.

 

لینک خارجی چیست ؟

لینک خارجی, لینکی است که دامنه ی خارجی دارد.

 

 • افراد متخصص در زمینه ی سئو براین باورند که لینک های خارجی مهم ترین نقش در تعیین رتبه ی سایت را به عهده دارند.
 • لینک های خارجی قدرت ( قدرت رتبه بندی سایت ) بیشتری نسبت به لینک های داخلی دارند زیرا موتور های جستجو آنها را به عنوان رای اعتماد در نظر می گیرند.

بهترین تمرین سئو

داده های ارزیابی عوامل موثر در رتبه بندی موتور جستجو نشان داده است که دریافت لینک های خارجی مهم ترین عامل برای کسب رتبه ی بالا برای سایت می باشد. به این ترتیب از آنجایی که دستکاری این معیار ها کار بسیار دشواری است, این یکی از بهترین راه ها برای تخمین زدن میزان محبوبیت یک صفحه ی وب می باشد.

این ایده اولین بار توسط موتور جستجوی Alta Vista و بعد از آن توسط گوگل مورد استفاده قرار گرفته است.

اولین علامت گوگل برای این کار معرفی الگوریتم PageRank می باشد. این الگوریتم لینک ها را به عنوان رای محبوبیت شمارش می کند. صفحه هایی که بیشتر به آنها لینک ایجاد شده باشد, محبوب تر خواهند بود. بدین ترتیب صفحاتی که ارتباط بیشتر با متن جستجو شده دارند و محبوبیت بیشتری نسبت به دیگر سایت ها دارند در ابتدای لیست نتایج گوگل قرار می گیرند.

با اینکه این الگوریتم اکنون پیچیده تر شده است, اما هنوز لینک های خارجی در آن به عنوان رای محبوبیت و اعتماد به شمار می روند.

امروزه موتورهای جستجو اصلی از معیارهای بسیاری برای تعیین ارزش لینک های خارجی استفاده می کنند. برخی از این معیارها عبارتند از:

 • اعتبار دامنه
 • محبوبیت صفحه
 • ارتباط محتوا بین صفحه ی منبع و صفحه ی هدف
 • انکر تکستی که در لینک استفاده شده است
 • تعداد لینک ها به همان صفحه در صفحه منبع
 • تعداد دامنه ریشه هایی که به صفحه هدف پیوند دارند
 • تنوع انکرتکست هایی که برای پیوند به صفحه ی هدف استفاده می شوند
 • رابطه مالکیت بین دامنه ی منبع و هدف

 

علاوه بر این معیارها، لینک های خارجی به دو دلیل اصلی مهم هستند:

 1. محبوبیت

در حالی که ” ترافیک ” یک معیار اندازه گیری دشوار برای موتور های جستجو است, لینک های خارجی معیار اندازه گیری ثابت و دقیق و راحتتری می باشند. این به این علت است که ترافیک در سرور های خصوصی ذخیره می شود اما لینک های خارجی  قابل مشاهده هستند و به راحتی ذخیره می شوند. به این دلایل لینک های خارجی معیار خوبی برای اندازه گیری میزان محبوبیت یک وب سایت به شمار می آیند. این معیار ( که تقریبا شبیه به ابزار PageRank می باشد ) با میزان ارتباط محتوا ترکیب شده است تا بهترین و دقیق ترین نتیجه را داشته باشد.

 

 1. ارتباط

لینک ها سر نخ های با ارزشی در مورد ارتباط محتوا به موتور های جستجو می دهند. انکر تکستی که در لینک ها استفاده می شود معمولا توسط انسان نوشته می شود (که می توانند صفحات وب را بهتر از رایانه ها تفسیر کنند) و ارتباط محتوا را به شدت بروز می دهند. اغلب اوقات این یک عبارت کوتاه است ( به عنوان مثال : بهترین هواپیما ) و URL صفحه ی هدف آن http://www.best-aircraft-articles.com می باشد.

هم چنین هدف و منبع صفحه, مانند دامنه که در لینک قرار دارند, معیار هایی برای تشخیص ارتباط محتوا هستند. لینک ها معمولا به محتوای مرتبط اشاره دارند. این مسئله به کسب اطلاعات موتور های جستجو کمک می کند.